fbpx

Sport

Lewadowski shënon sërish, Bayern udhëheq ndaj Dortmund (Video)

               Publikuar në : 19:29 - 09/11/19 |
mapo.al

Një rast dhe një gol.


Bayern Munichen e ka mbyllur në avantazh 1-0 pjesën e parë përballë Borussia Dortmund.Goli i vetëm në 45 minutat e para u shënua nga Robert Lewandowski.Etiketa: , ,

Pas