ShowBizz

“Lezet”, dhurata që Fifi i bën vetes për ditëlindje

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:28 - 31/03/20 |
mapo.al

Fifi sot feston ditëlindjen e saj të 26-të dhe dhuratën më speciale ja bëri vetë vetes. Në mesnatë ajo publikoi bashkëpunimin me Remzie Osmanin. Këngës ‘Lezet’ i janë bashkuar dhe personazhe të njohur ,si Olsi Bylyku, Romeo Veshaj, Young Zerka e Mateus Frroku.


Si dhe vet titulli i këngës ‘Lezet’, Fifi shfaqet plot humor dhe shumë tërheqëse me një fustan të kuq dhe një kurorë me lule sipër kokës.

Këngëtarja që me thjeshtësinë dhe natyrshmërinë, ka rrëmbyer zemrat e shumë shqiptarëve dhe jo vetëm, mori shumë urimi dhe nga fansat e saj.

 


Etiketa: ,

Pas