Aktualitet

Lezhë/ Betonierja përplas Benz-in, një i plagosur (FOTO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:14 - 16/09/19 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot pasdreke në hyrje të Lezhës. Një mjet tip ‘Benz’ është përplasur nga një betoniere dhe më pas u përplas me një furgon mallrash, e për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i veturës. Ende nuk bëhet me dije shkaku i aksidentit të trefishtë, por policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Vijon…


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas