Aktualitet

Lezhë – Dy punëtorë bien nga skela, dërgohen me urgjencë në spital

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:23 - 19/02/21 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Lezhë.Dy punëtorë kanë rënë nga skela e një subjekti të papërfunduar. Punëtorët, ende të paidentifikuar, kanë marrë plagë të shumta dhe janë dërguar me urgjencë në spital.


Ndërkohë, nuk dihet ende gjendja e tyre shëndetësore.
1

Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas