Aktualitet

Lezhë-Shkodër/ Makina bëhet copash, dyshohet 3 të plagosur (VIDEO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:16 - 10/09/19 |
ro ot

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në superstradën Lezhë-Shkodër. Sipas raportimeve të para nga vendngjarja, në aksident janë përfshirë dy automjete në kryqëzimin e Blinishtit dhe për pasojë, dyshohet se tre persona kanë mbetur të plagosur.


Ende nuk bëhen të ditura identitetet dhe gjendja shëndetësore e të plagosurve, por mësohet se policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.
 


 


 

 

 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas