Kryesore

‘Liberation’ dënoi prishjen e TK, Meta: Duhet reflektim, të mos humbim rrugën europiane
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:37 - 21/05/20 |
mapo.al

Gazeta e përditshme e Parisit, “Liberation” i ka kushtuar një reportazh të gjatë prishjes së Teatrit Kombëtar, dhe e dënon këtë akt, që në shkrim cilësohet si “i pafalshëm”.Nëpërmjet një statusi në rrjete sociale, Presidenti Meta shprehet se tashmë është koha për reflektim të thellë që të mos humbasim rrugën europiane.


LEXO EDHE: 
Liberation: Shembja e Teatrit Kombëtar sjell revoltë
1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas