Aktualitet

Librazhd/ Përleshje me thika mes të rinjve, një i plagosur dërgohet te Trauma

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:52 - 23/10/20 |
mapo.al

Një grindje mes dy të rinjve ka përfunduar deri në përdorimin e thikave dhe ka përfunduar me një të plagosur.Burime për mediat bejnë me dije se ngjarja ka ndodhur në Hotolisht, ku i plagosur ka mbetur Mikel Çota nga Kokreva e Hotolishtit.


 
Ai është transportuar drejt Traumës në Tiranë. Autori i kësaj është identifikuar si Fatmir Duka nga Dardha.Nuk dihen ende shkaqet e kësaj ngjarjeje, policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e plotë.
1Etiketa: , ,

Pas