Aktualitet

Librazhd/ Persona të maskuar djegin makinën e oficerit të Anti-terrorit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:51 - 14/01/21 |
mapo.al

Digjet gjatë natës makina e oficerit të Antiterrorit në Librazhd. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:10 të mëngjesit të sotëm në lagjen “Përroi i Shesë”.Mësohet se automjeti dyshohet se është spërkatur me benzine dhe më pas i është vënë flaka. Po ashtu ka dyshime se autorët kanë qenë dy persona.


Shërbimi zjarrfikës ka mbërritur menjëherë dhe ka neutralizuar përhapjen e flakëve, ndërsa mjeti ndodhej i parkuar para shtëpisë private të oficerit Petrit Xhepi, 49 vjeç.Aktualisht policia po heton në lidhje me ngjarjen, ndërsa ka dyshime se gjithçka ka lindur për shkak të detyrës së oficerit.1Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas