Kryesore

Lin-Pogradec: Rama e nis ditën me videon që u bë hit në rrjetet sociale


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:49 - 13/01/19 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama këtë mëngjes ka zgjedhur që të postojë një video të kapur me dron të rrugës Lin-Pogradec.


Videoja është postuar nga shumë media dhe është bërë virale në rrjetet sociale.


MIRËMËNGJES dhe me këto pamje magjepsëse të rrugës së re Qafë Thanë – Lin – Pogradec – Qafë Plloçë nën dëborë, ju uroj një të dielë të bukur”, shkruan Rama.1
Etiketa: , , ,

Pas