ShowBizz

Lipa konfirmon lidhjen në Instagram, poston video duke u puthur


               Publikuar në : 13:20 - 12/07/19 |
mapo.al

Pas publikimit të disa fotografive me modelin Anwar Hadid, Dua Lipa nuk ka ngurruar ta bëjë zyrtare lidhjen e saj me të. Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare ka postuar në “Instagram” një video ku shihet me 20-vjeçarin në makinë, teksa ky i fundit nuk i kursen puthjet për të.


Dua Lipa dhe vëllai i supermodeleve Hadid u fotografuan para pak ditësh në Festivalin British Summertime në Hyde Park të Londrës. Risjellim në vëmendje se lidhja e të rinjve vjen një muaj pasi Dua u nda nga Isaac Carew.
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas