Aktualitet

Lista me fituesit/ Ja kush janë 8 kandidatët për deputet të PD-së në Kurbin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:54 - 01/10/20 |
mapo.al

Partia Demokratike në Kurbin, ka publikuar emrat e 8 më të votuarve, të cilët do të konkurojnë për deputet dhe kryebashkiak në Lezhë.

Procesi i numërimit të votave është mbyllur dhe u ndoq nga afër nga Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi.


1-Andon Frrokaj

2-Elton Laska3-Genci Doci


4-Indrit Vokshi

5-Kastriot Piroli

6-Lindita Toma

7-Luigj Isufi

8-Marjan Tuci

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas