Kryesore

Listat e deputetëve/ PD sjell Flamur Nokën në Qarkun e Tiranës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:39 - 24/09/20 |
mapo.al

Publikimi i listës së kandidatëve të PD për qarkun e Kukësit konfirmoi zërat se ish-deputeti i Kukësit Flamur Noka nuk do të kandidojë më në këtë qark.


Burime të mirë informuara pranë PD bëjnë të ditur se ish-deputeti Flamur Noka është caktuar të kandidojë në Qarkun e Tiranës.


Emri i tij është propozuar në të gjitha degët e qarkut Kukës, si dhe në shumë degë të tjera të PD në të gjithë Shqipërinë, por, mesa duket, për Partinë Denokratike kandidimi i ish-ministrit të Brendshëm Flamur Noka është më i vlefshëm në Qarkun e Tiranës.LEXO EDHE:
Fushata elektorale/ PD nis votimin e kandidatëve nga anëtarësia, del lista e Qarkut Kukës1


Etiketa: , ,

Pas