Arkiva

Listat e Hapura/ Salianji shpërndan fletën e votimit: Ramës nuk është se nuk ia mban fleta..

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:53 - 25/07/20 |
mapo.al

Në një status në Facebook ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka shpërndarë modelin e një flete votimi.
Model te cilin e pati nxjerrë filimisht përfaqësuesi në Keshillin Politik i PD Oerd Bylykbashi në konferencën për mediat që u mbajt sot nga Opozita e Bashkuar.Ish-deputeti Salianji në satusin e ti shkruan se fleta e votomit është kaq e thjeshtë dhe se Rama ka frike nga koalicionet.


Statusi i plotë
Koalicionet, Ramës nuk është se nuk ia mban fleta, nuk ja mban b….Ja model flete votimi, kaq e thjeshtë!


 

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas