Aktualitet

LIVE/ Ecuria e protestës, mbledhje urgjente në PD


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 00:05 - 12/05/19 |
ro ot

Data 11 Maj 2019 kulmoi gjithë aksionin opozitar të nisur që në Shkurt. 6 orë protestë, tension përplasje në tre vende të ndryshme, Kryeministri, Kuvend, Drejtoria e Policisë.
Tashmë akrepat e orës e kanë kaluar 00:00 dhe për të vendosur për ecurine, Basha ka thirrur strukturat drejtuesve të PD.


“Në orën 12 e 15, mbledhje urgjente në selinë e PD e kryesisë së partisë, grupit parlamentar dhe Kolegjit të Kryetarëve”, thuhet në njoftim të selisë blu.


*Pamjet live/Njerëzit po marshojnë nga drejtoria e policise per tek PD-ja


1
Etiketa: , , , ,

Pas