Aktualitet

Rama inspekton punimet e Rrugës së Arbrit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:20 - 28/04/20 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama ka inspektuar punimet në Rrugën e Arbrit. Kompania që merret me punimet ka thënë se tuneli dhe i gjithë aksi do përfundojë brenda afatit.


Rruga e Arbrit është dhënë me formulën Partneritet Publik-Privat dhe parashikohet të jetë hapur brenda vitit 2021. 


Vijon…


Etiketa: ,

Pas