Aktualitet

Rama tregon rastet e zgjidhura për ata që nuk dalin dot nga banesat

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:59 - 31/03/20 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama ka dalë në një komunikim live, në lidhje me rastet e zgjidhura në portalin “Shqipëria që Duam”, pasi nuk merrnin dot leje për të dalë nga banesa.


Kryeministri theksoi se e-Albania nuk ka më probleme dhe nga nesër do gjobitet çdokush që nuk ka leje. Gjithashtu Rama ka telefonuar disa nga qytetarët që kanë patur ankesa ditët e fundit. Etiketa: ,

Pas