Aktualitet

LIVE- Tensionohet sërish situata te Teatri, hiqen barrierat, shoqërohet ish-deputetja

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:37 - 17/05/20 |
mapo.al

Tensionohet sërisht situata te Teatri Kombëtar. Qytetarët kanë hequr disa prej barrierave të vendosura nga policia dhe janë përplasur disa herë me ta.


Ndërkohë policia ka shoqëruar ish-deputeten e LSI-së Floida Kërpaçi, pasi ka tentuar disa herë të kalojë kordonin.


Bashkë me qytetarët edhe disa ish-deputetë të PD-së dhe LSI-së dodhen ndodhen mes qytetarëve. 


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas