Aktualitet

Nis pjesa e dytë, Liverpool barazon me Mane (VIDEO)


               Publikuar në : 22:09 - 14/08/19 |
mapo.al

Liverpool dhe Klopp tregojnë vendosmëri. Vetëm 2 minuta nga pjesa e dytë “Të kuqtë” arrijnë të barazojnë shifrat në 1-1.

Ishte Mane, që pas një momenti hutimi të mbrojtjes së Chelseat përfitoi dhe arriti të dërgoj topin në rrjetë. Tani mbetet për t’u parë se si do të reagojë Chelsea i Lampard pas këtij goli.

Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas