Aktualitet

Liverpool mposht Brighton me Salah-Henderson

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:16 - 08/07/20 |
mapo.al

Liverpool është kthyer të shënojë dhe të fitojë një ndeshje larg Anfield në të gjitha kompeticionet pas 7 orësh dhe 47 minutash.


Të Kuqtë kanë mundur 3-1 Brighton në transfertë, në javën e 34-të të Premier League.


Salah (6’, 76’) dhe Henderson (8’) kanë shënuar për skuadrën e Klopp, ndërsa Trossard (45’) ka qenë autori i golit të shënuar për vendasit.
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas