Aktualitet

Liverpool ngec në parakalim, ndalet nga Brentford


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:48 - 25/09/21 |
mapo.al

Liverpool nuk ka mundur të përfitojë nga humbja e Chelsea ndaj Manchester City, pasi ka barazuar në transfertë ndaj Brentford me rezultatin 3-3.


Një ndeshje spektakolare, me vendasit që shënuan të parët me anë të Pinnock.


“The Reds” u kundërpërgjigjen me Jota e Salah, por vendasit nuk u dorëzuan dhe barazuan me Janelt.Jones riktheu epërsinë për Liverpool dhe seria e golave nuk kishte përfunduar, pasi Wissa i hoqi dy pikë skuadrës së Jurgen Klopp.14
Etiketa:

Pas