Humor

Liverpul-Man.City/ “Po vjen Pep…”, Klopp ikën me vrap… (Video)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:01 - 13/11/19 |
mapo.al

Përballja e Liverpulit të Klopp dhe Sitit të Guardiolës vijon edhe këtë sezon. Sfida u ndez akoma më shumë në duelin e fundit fituar 3-1 nga “Reds”-at. Një rezultat që tërboi Pepin për shkak të vendimeve të arbitrit Oliver.


Pas pak ditësh, Klop dhe Guardiola u gjendën përballë njëri-tjetrit në Forumin e Trajnerëve Elitarë të Klubeve në Nion.


I pari që mbërriti ishte gjermani që ndali përpara gazetarëve si gjithnjë gati me batutat e tij. Një gazetar e pyeti: “A ke folur me Pepen?”


“Pepe? Kush është Pepe?”, u përgjigj Klop dhe duke qeshur


Por, kur vuri re praninë e Pep Guardiolës pas tij, nuk humbi asnjë sekondë dhe tha: “Po vjen Pepi”, dhe ia mbathi.Etiketa: , , , ,

Pas