Aktualitet

Llogaraja zbardhet nga bora (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:26 - 08/12/20 |
mapo.al

Sot ka rënë bora e parë për këtë dimër në Qafën e Llogarasë.


Reshjet kanë qenë të dendura dhe mësohet se ka pasur vështirësi në lëvizjen e automjeteve. Siç duket edhe në fotot e siguruara nga Gazeta MAPO, trashësia e borës në asfalt ka qenë disa cm, duke vështirësuar jo pak qarkullimin.


 <
>
bore ne llogara bore ne llogara 6 bore ne llogara 5 bore ne llogara 4 bore ne llogara 3 bore ne llogara 2 bore ne llogara 1 bore ne llogara 0

Pas reshjeve të para, borëpastrueset dolën në terren për pastrimin e borës në rrugë, për të lehtësuar lëvizjen. Përgjatë Llogarasë kishte edhe prezencë të policisë.1
Etiketa: , , ,

Pas