Shëndeti

Lloji i kafesë që pi tregon shumë për karakterin tënd


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:57 - 11/08/18 |
mapo.al

Njerëzit e çiltër pëlqejnë të përdorin karamele, ose vanilje në kafe, kapuçinon e pinë romantikët, makiato është zgjedhje e të përgjegjshmëve, ndërsa kafen e pastër të zezë e pinë njerëzit që kërkojnë sfida.


Pija e zezë është mjaft e preferuar për një numër të madh njerëzish, por vetëm “më të guximshmit” pinë kafe të pastër të zezë, ndërsa të tjerët pëlqejnë ta përziejnë me qumësht, karamele ose çokollatë.


Kafen e zezë në takim e porosisin njerëzit, që janë të sigurt në vete dhe që kërkojnë vazhdimisht sfida. Miqtë i përshkruajnë si të mprehtë, ndërsa sfida më e madhe është për t’i bërë të qeshin.Njerëzit e frikësuar dhe të pasigurt zgjedhin kafe pa kafeinë. Ekspres i gjatë është zgjedhje e personave eksplodues dhe që e dinë që do të kenë nevojë për shumë energji.

Lexo edhe :  Stina kur ke lindur tregon shumë për ju1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas