Sport

Lojtarët e Realit dhe Barçës kthehen në stërvitje

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:49 - 07/05/20 |
mapo.al

Futbollistët dhe stafi teknik i Real Madrid dhe Barcelona janë kthyer ditën e sotme në stërvitje, duke nisur kështu “normalitetin e ri”.


Të gjithë ju nënshtruan tamponit dhe testimeve fizike dhe më pas u larguan.


Shumë prej futbollistëve, përfshirë Leo Messin, u panë brenda makinës pa maska dhe doreza, ndërsa në fotot brenda qendrës stërvitore të gjithë lojtarët shihen me mjetet mbrojtëse, pasi aty janë të detyrueshme.
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas