Aktualitet

Lojtari i Interit i zë vendin yllit të Realit tek Brazili

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:47 - 20/09/19 |
ro ot

Trajneri i Brazilit, Tite ka shpallur listën e futbollistëve që do të grumbullohen për dy ndeshjet miqësore që do të zhvillojnë, atë ndaj Senegalit dhe Nigerisë.


Ajo që bie më shumë në sy është prezenca e Gabriel Barbosa, që mesa duket me golat e tij tek Flamengo ka bindur trajnerin brazilian për ta grumbulluar në kombëtare, teksa viktimë në këtë rast është bërë Vinicius Junior, i cili ka mbetur jashtë liste.Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas