Aktualitet

Lokali në Tiranë përfshihet nga flakët gjatë natës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:20 - 26/07/20 |
mapo.al

Ambienti i brendshëm i një lokali në rrugën “Mine Peza” është përfshirë nga flakët.


Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:45 pas mesnate dhe fatmirësisht forcat zjarrfikëse kanë bërë të mundur shuarjen e zjarrit.


Në lokalin që ndodhej në katin e dytë të një pallati, ka patur vetëm dëme materiale. Dyshohet se shkak për rënien e zjarrit është bërë një shkëndijë elektrike.
Etiketa:

Pas