Kronika

Lokalizohet vendndodhja e Klement Balilit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:36 - 21/10/18 |
mapo.al

Forca të shumta të policisë, FNSH dhe RENES, kanë blinduar qytetin e Sarandës në kërkim të arrestimit të “Eskobarit të Ballkanit”, Klemend Balilin.


Sipas informacioneve paraprake, thuhet se është lokalizuar vendndodhja e Balili dhe thuhet se ai gjendet në Sarandë, ndërsa po ashtu është rrethuar edhe fshati Stjar, në të cilin është arrestuar edhe një person, i cili është kapur me drogë.

Etiketa: , ,

Pas