ShowBizz

Loredana ndryshon pamjen, ja si duket ajo (Foto)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:02 - 03/07/20 |
mapo.al

Loredana ka bërë një ndryshim tek vetja e saj. Bëhët fjalë për flokët.


Reperjai ka shkurtuar flokët, teksa ka ndarë me fansat e saj në InstaStory disa imazhe nga ndryshimi i ri.


Loredana përndryshe është mjaft e ndjekur në llogaritë në rrjetet sociale, dhe komentohet gjithnjë për stilin e saj.


Ndryshimi  i ri është pritur mirë nga fansat, të cilët e kanë komentuar pozitivisht.


 

 

View this post on Instagram

 

I don’t wanna hear no sneak dissin 🙂 @dafineneziri

A post shared by Loredana (@loredana) on

 

View this post on Instagram

 

Dior 2020 🦋

A post shared by Loredana (@loredana) on


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas