Aktualitet

Loredana nuk zhvishet për klikime, por për Mozzikun po ama


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:09 - 21/05/21 |
mapo.al

Në tekstin e këngës “Labyrinth”, Loredana në një pjesë thotë që “asnjëherë nuk jam zhveshur për klikime”. Teksti qëndron, sepse në pothuajse të gjitha videoklipet, Lori i qëndron besnike stilit të saj karakteristik “si naçu” dhe le ta rithemi – duket yll. Fotoja promovuese e albumit të radhës (që gjejeni çfarë!!! Është një bashkëpunim i saj dhe Mozzik), Lori shfaqet pak ndryshe.


 


View this post on Instagram

 A post shared by Loredana (@loredana)


Siç mund ta shihni, ajo i është bashkuar zgjedhjes së Mozzik për të mos veshur bluzë dhe të dy janë topless. Dikush e ironizoi në koment duke i kujtuar reperes se ka thënë që “asnjëherë nuk zhvishet për klikime”. Loredana u përgjigj, “për Mozzik-un e dashur”.

Loredana nuk zhvishet për klikime, por për Mozzikun po ama

Mozzik ndërkohë publikoi këto foto:

Loredana nuk zhvishet për klikime, por për Mozzikun po ama

Loredana nuk zhvishet për klikime, por për Mozzikun po ama

Loredana nuk zhvishet për klikime, por për Mozzikun po ama

Albumi i tyre titullohet “No Rich Parents” (Jo prindër të pasur) dhe më shumë detaje nuk janë bërë ende publike. Pasi u lumturuan për bashkimin e tyre, pyetja që i mundon fansat është: A u bënë sërish prindër apo ishte e gjitha një strategji marketingu?! Nuk dihet.

1


Etiketa: ,

Pas