Aktualitet

Loro Boriçi “në terr”, tifozët thirrje ‘Rama ik’ (Video)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:05 - 24/11/19 |
mapo.al

Ka nisur me shtyrje dhe thirrjet “Rama ik” sfida e “Loro Boriçit” mes Vllaznisë dhe Teutës.


Takimi i vlefshëm për javën e 13-të të Kategorisë Superiore nuk ka shkuar ashtu siç duhet. Vetëm pak momente pasi kishte nisur sfida, në impiant kanë ikur dritat.Kjo ka sjellë pakënaqësi tek tifozët, të cilët kanë shpërthyer në thirrjet e bëra trend tashmë “Rama Ik”. Ndërkohë nuk kanë munguar as ato kundër FSHF-së. Pas ndërprerjes së shkurtër, sfida ka nisur normalisht.Etiketa: , , ,

Pas