Sport

Lot në sytë e tifozëve/ Kjo është festa e Tiranës pas fitores (Video)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:18 - 13/12/19 |
mapo.al

Tirana ka “thyer mallkimin” disa-vjeçar, atë të fitores ndaj rivalëve të përjetshëm, Partizanit.


Pjesa e parë u mbyll me rezultatin paqësor 1-1, ndërsa u deshën vetëm minutat e fundit, ku me një kundërsulm bardheblutë nuk kanë falur, duke ndërshkuar kampionët në fuqi. Me tre pikë nga rezultati 1-2, Tirana ngjitet në vendin e pestë me 22 pikë.


Fotot e siguruara nga Mapo, tregojnë festën e lojtarëve, dhe lotët në sytë e tifozëve.<
>
WhatsApp Image 2019-12-13 at 21.11.47 WhatsApp Image 2019-12-13 at 21.11.47 (1) WhatsApp Image 2019-12-13 at 21.11.48 WhatsApp Image 2019-12-13 at 21.11.48 (1) WhatsApp Image 2019-12-13 at 21.11.49 WhatsApp Image 2019-12-13 at 21.11.49 (1) WhatsApp Image 2019-12-13 at 21.11.50 WhatsApp Image 2019-12-13 at 21.11.50 (1) WhatsApp Image 2019-12-13 at 21.11.51 WhatsApp Image 2019-12-13 at 21.11.51 (1) WhatsApp Image 2019-12-13 at 21.11.52 WhatsApp Image 2019-12-13 at 21.11.52 (1) WhatsApp Image 2019-12-13 at 21.11.53 WhatsApp Image 2019-12-13 at 21.11.53 (1) WhatsApp Image 2019-12-13 at 21.11.54 WhatsApp Image 2019-12-13 at 21.11.54 (1) WhatsApp Image 2019-12-13 at 21.11.55 WhatsApp Image 2019-12-13 at 21.11.55 (1) WhatsApp Image 2019-12-13 at 21.11.56
Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas