Aktualitet

LSI Korçë – Braimllari dhe Mele në Dvoran: Më 25 prill merr fund rilindja


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:40 - 07/03/21 |
mapo.al

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari së bashku me kreun e LSI-së së Korçës, Petrika Mele zhvilluan një takim me banorët në Dvoran, ku akuza e Braimllarit është që Rilindja i ka lënë në harresë për 4 vite.

Dvorani e ka zgjedhur rrugën e duhur drejt fitores historike më 25 prill. Dvorani do të votojë të rinjtë që e duan vendin dhe jo politikën e vjetër të babezisë së Peleshit, shkruan Braimllari në një postim në facebook.


Postimi i plotë
Me kryetarin e LSI-së Korçë, Petrika Mele zhvilluam takim në Dvoran. Rilindja e pabesë me banorët e Dvoranit. Rilindja pasi i la në harresë për 4 vite, tani do të marrë goditjen e merituar. Dvorani e ka zgjedhur rrugën e duhur drejt fitores historike më 25 prill. Dvorani do të votojë të rinjtë që e duan vendin dhe jo politikën e vjetër të babezisë së Peleshit.

Lexo edhe :  “Mikpritje madhështore në Kamëz, Kryemadhi: Ndryshimi po vjen

1Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas