LSI prezanton programin, Kryemadhi: Punësimi, prioritet i panegociueshëm

Lëvizja Socialiste për Integrim ka prezantuar sot programin e saj politik, ndërkohë që më pak se 90 ditë kanë mbetur nga zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Monika Kryemadhi tha se fokusi i programit është ekonomia: punësimi me paga të larta, angazhimi në tregun e punës i të rinjve dhe profesionistëve. Kryetarja e LSI-së gjithashtu u … Continue reading LSI prezanton programin, Kryemadhi: Punësimi, prioritet i panegociueshëm