ShowBizz

Luana bën ndryshimin e papritur, nuk e njeh më veten me pamjen e re

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 17:14 - 23/08/19 |
mapo.al

Luana Vjollca po eksperimenton shumë me pamjen së fundmi. Pasi e pamë me flokët gri në setin e ri fotografik ku shfaqej si sirenë në ujë, Luana i është kthyer sërish flokëve bjond, por me një ndryshim.
Këngëtarja ka postuar sot disa foto të reja ku shfaqet me flokët e prera më shkurt, me baluke, syze e buzë të errëta.


Ky look e bën Luanën të duket aq ndryshe sa ajo nuk po e njeh më veten dhe shkruan: “Kush është kjo vajza”.

“Më e bukura”, i shkruan Marina ndërsa fansat e kanë mbushur me komplimenta.

Së fundmi u bë e ditur se Luana do sjellë këto ditë një këngë të re për të cilën ka qenë duke punuar gjithë këtë periudhë.

Xing.al


Etiketa:

Pas