ShowBizz

Luana: Jam duke realizuar ëndrrën e nënës time

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:24 - 15/05/20 |
mapo.al

Luana Vjollca po numëron suksese të njëpasnjëshme.


Para disa ditësh ajo ka pozuar për revistën turke ‘Modda Turkey’, gjatë të cilës ka folur dhe për jetën e saj në të dyja sferat, private dhe profesionale.


 


 


 

View this post on Instagram

 

So excited to share cover & exclusive interview for Turkey Magazine @modda_turkey May 2020 Issue ✨✨✨

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on

Pyetjes se çfarë do të thotë muzika për të, Luana i është përgjigjur duke thënë se me muzikë mundohet që në një mënyrë të realizoj ëndrrën e saj edhe të ëmës.

 

 

View this post on Instagram

 

Pite me kos apo ushtrime ?

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on

Mamaja e moderatores kishte qenë një këngëtare shumë e mirë por për shkak të rrethanave në atë kohë ajo nuk mundi të luftoj për ëndrrën e saj.

Siç e kam thënë muzika është pasioni im, por më shumë se kaq është pasioni i nënës sime. Ajo ka qenë një këngëtare e shkëlqyer por koha dhe rrethanat e kanë bërë të pamundur ndjekjen e ëndrrës. Kështu mendoj se me këndim jam duke realizuar ëndrrën tonë për ne të dyja”.

 

 

View this post on Instagram

 

Ku i ke mendt ti djalo ? #PaPanik (Link In Bio)

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on

 

View this post on Instagram

 

SHENONI DATAT.. Ju pres ne Audicione !!! @takemeoutalbania

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas