ShowBizz

Luana nuk di të ndalet, fiton çmim në SHBA

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:44 - 02/05/20 |
mapo.al

Moderatorja bukuroshe nuk di të ndalet.


Luana Vjollca ka fituar çmimin ‘Best Albanian Act Artist’ në ‘Golden Panther Music Awards 2020’, ceremonia e të cilës u mbajt në New York.Përmes një videoje, teksa inkurajoi se do ta kalojmë këtë situatë të gjithë bashkë, Luana bëri falënderimin e saj për nominimin e u shpreh mirënjohëse për faktin se përfaqësoi Shqipërinë – transmeton Top Channel.


 

View this post on Instagram

 

Golden Award #Blessed 🥇

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Përshëndetje ‘Golden Panther Awards’, përshëndes të gjithë njerëzit kudo në botë. I uroj shëndet dhe lumturi. Së bashku mund ta kalojmë këtë situate.

Dua t’ju falënderoj për nominimin dhe çmimin, jam shumë e lumtur që përfaqësoj një vend të vogël por kaq të dashur e të bukur si Shqipëria”, citohet të ketë thënë ajo.

 

Moderatoja e njohur nuk harroi të përshëndeste fansat e saj besnikë që nuk kanë ndaluar kurrë së e mbështeturi, me një puthje virtuale. ‘Golden Panther Award’ nderon çdo vit artistët më të mirë e të njohur në nivel ndërkombëtar.

See the source image

See the source image


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas