Aktualitet

Luana Vjollca bëhet nostalgjike, publikon foton e moshës 16-vjeçare


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:57 - 21/02/21 |
mapo.al

Moderatorja e njohur Luana Vjollca është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një foto kur ka qenë në moshën 16-vjeçare.


Në profilin e saj zyrtar në Instagram ka publikuar imazhin e veshur me fustan ngjyrë të zezë.


Ajo ka vendosur që të tregojë personalisht ndryshimet që ka bërë ndër vite.Kohët e fundit ajo ka lajmëruar se ndodhet për pushime në Dubai, ndërsa po punon për realizimin e një projekti të ri muzikor.


1


Etiketa: , ,

Pas