Aktualitet

Luana Vjollca ndryshon look, por sytë shkojnë te tatuazhi në zonën intime


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:46 - 09/04/21 |
mapo.al

Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca bëri një ndryshim drastik në pamje në ditën e Pashkëve.


Ajo leu flokët në ngjyrë portokalli, duke marrë kështu një pamje ndryshe nga ajo e zakonshmja prej biondeje.


Këto ditë, ajo është zhvendosur në Prishtinë, ku ka realizuar dhe fotot e fundit.Vjollca pozoi e veshur me një fustan të zi të gjatë, me një prerje anash, duke vënë kështu në pah këmbët atraktive.
Në njërën prej fotografive, Luana gjithashtu ekspozoi pak nga tatuazhi i saj në zonën intime.“Flokët e kuqe janë të rrezikshme”, shkroi këngëtarja dhe moderatorja  në mbishkrimin e këtyre fotografive.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Luana është shumë e komentuar për paraqitjet e tilla në rrjetet sociale, ku ndiqet nga mbi dy milionë ndjekës.

1


Etiketa:

Pas