ShowBizz

Luana Vjollca nuk di të ndalet (Foto)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:05 - 20/05/20 |
mapo.al

Këngëtarja dhe moderatorja, Luana Vjollca, është një ndër figurat më të komentuara në median rozë.


Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke postuar fotografi dhe video nga përditshmëria dhe projektet muzikore.


 


View this post on Instagram

 


I DID IT ! 🖤

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on


Foto e fundit në llogarinë e saj në Instagram janë pjesë e fotosesionit që Luana ka kryer për një revistë në Turqi.

 

View this post on Instagram

 

badass with a big heart

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on


Moderatorja ka marrë poza mjaft tërheqëse, e veshur në një këmishë të bardhë dhe xhinse të shqyera. “E keqe por me zemër të mirë”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazhit.

 

View this post on Instagram

 

🖤

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on

 

View this post on Instagram

 

Feelings

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas