ShowBizz

Luana Vjollca zbulon prurjen e re në emisionin e saj (Video)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:08 - 19/09/19 |
mapo.al

Moderatorja Luana Vjollca ka bërë me dije me anë të publikimit të spotit të ri televiziv të “Shiko Kush Luan” se, Rezart Veleshnja do të jetë prurja e re e emisionit.


Aktori i humorit do të zëvendësojë Adi Pojanën. “Shiko Kush Luan” do të fillojë më datë 28 shtator dhe do të transmetohet si gjithmonë të shtunave.Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas