ShowBizz

“Lufta” midis Rudinës dhe Bietës, sapo ka filluar!


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:29 - 04/09/19 |
mapo.al

Dy emisionet më të ndjekura të pasdites, nën drejtimin e Bieta Sulos dhe Rudina Magjistarit, duket se janë përfshirë në garë jo vetëm për përmbajtjen e tyre, por edhe për veshjet e moderatoreve.


Në një postim në “Instagram”, Bieta ka ndarë një sondazh të realizuar nga Revista Kozmetike, në të cilin drejtohet pyetja: “Dy emisionet më të ndjekura të pasdites, filluan transmetimin dje. Cili look ju pëlqen më shumë?” Sipas rezultateve, 37% kanë votuar për Rudina Magjistarin dhe 63% kanë votuar për Bieta Sulon.


Kjo e fundit, e emocionuar, nuk ka ngurruar ta ndajë sondazhin në profilin e saj publik. “Sapo më erdhi ky screenshot…Faleminderit Revista Kozmetike, faleminderit të gjithëve”-ka shkruar ajo. Ky postim i Bietës mund të merret fare mirë edhe si një reagim pas “thumbit” që Rudina hodhi publikisht ndaj rivales së saj në ekranin e Top Channel. 1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas