Aktualitet

Lukaku-D’Ambrosio, Inter kthehet te fitorja në Genova
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:00 - 24/10/20 |
mapo.al

Pas tre ndeshjesh radhazi pa fitore (dy në Serinë A dhe një në Champions), Inter rigjen buzeqeshjen në transfertë ndaj Genoa.I zakonshmi Romelu Lukaku dhe Danilo D’Ambrosio shënuan në pjesën e dytë për t’i dhënë fitoren 2-0 zikaltërve dhe vendin e tretë provizor në Serinë A, me 10 pikë pas 5 ndeshjeve të para.


 Ndërkohë, Atalanta është mposhtur 1-3 në shtëpi nga Sampdoria, duke regjistruar humbjen e dytë radhazi në kampionat.
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas