fbpx

Sport

Lukaku udhëheq Interin drejt fitores, sulmuesi shënon 4 gola (VIDEO)

               Publikuar në : 15:17 - 12/08/19 |
mapo.al

Që në momentin kur transferimi i tij, entuziazmi i tifozëve të Interit arriti kulmin. Mesa duket Lukaku ua ka shpërblyer. Sulmuesi belg shkëlqeu në miqësoren, që Inter fitoi 8-0 kundër Virtus Bergamo.


Lukaku luajti titullar dhe shënoi katër gola për skuadrën e drejtuar nga Antonio Conte.

Lukaku pritet të jetë sulmuesi kryesor në repartin ofensiv të skuadrës zikaltër.

Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas