Aktualitet

Lushnje- Automjeti del nga rruga, ndërrojnë jetë drejtuesi dhe pasagjeri


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:42 - 06/04/21 |
mapo.al

Një aksident i rendë ka ndhodhur pasditen e sotme në Lushnje, ku si pasojë kanë ndërruar jetë dy persona.

Bëhet fjalë për drejtuesin e mjetit dhe pasagjerin. Automjeti tip “Reno” me të cilin po udhëtonin ka dalë nga rruga.


Ngjarja ka ndodhur në fshatin “Gurrëz e vogël” te aksi rrugor Lushnje-Krutje rreth orës 18:30, njofton policia.
Njoftimi:


Lushnjë
Informacion paraprak


Sot rreth orës 18:30, në aksin rrugor Lushnjë-Krutje, në fshatin “Gurrëz e vogël”, automjeti tip “Reno “, ka dalë nga rruga, ku për pasojë janë dëmtuar dhe kanë ndërruar jetë drejtuesi dhe pasagjeri në mjet.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimave dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

1


Etiketa: ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas