Lushnjë/ Dy vite më parë Hidës i vranë nipin, tritol edhe në makinë

Një ngjarje e rëndë tronditi mëngjesin e sotëm qytetin e vogël të Lushnjës. Rreth orës 8 e pak minuta, në lagjen ‘Skënder Libohova’, në një lokal në kat të dytë që i përkiste të afërmve të tij, Besmir Hida, 35 vjeç ishte duke pirë kafe i vetëm. Një person i maskuar u ngjit sipër dhe … Continue reading Lushnjë/ Dy vite më parë Hidës i vranë nipin, tritol edhe në makinë