Aktualitet

Lushnjë, përplaset motoçikleta, në gjendje të rëndë shoferi (Emri)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:29 - 10/12/19 |
mapo.al

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë pasdite në qytetin e Lushnjës, në zonën e ish-uzinës së plastmasit. Një motoçikletë është përplasur dhe për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i saj, Sami Gorovelli, 58 vjeç, banues në Karabunarë. Ky i fundit është dërguar me urgjencë në spital, për të marrë ndihmën e duhur mjekësore.


Vijon…


Etiketa: , , ,

Pas