ShowBizz

Lyrical Son dhe Mc Kresha i dedikojnë këngë reperit amerikan (VIDEO)

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 21:54 - 18/08/19 |
mapo.al

Projektet e reja të këtij sezoni veror nuk kanë përfunduar ende. “Rick Ross” titullohet bashkëpunimi i Lyrical Son me Mc Kreshën dhe Llunit.


Teksti është punuar nga vetë artistët, por nuk dihet përse ata kanë vendosur titull emrin e reperit amerikan, Rick Ross. Këtë të fundit nuk e kanë përmendur në asnjë moment gjatë tekstit.

Megjithatë, pritet që kjo këngë të jetë suksesi i rradhës për artistët.

Etiketa: , ,

Pas