ShowBizz

Lyrical Son ironizon politikanët dhe reperat për 1 prill

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:31 - 01/04/20 |
mapo.al

1 prilli është dita e dedikuar gënjeshtrave apo ironive në formë shakaje. Dhe pse ndodhemi në një situatë jo fort të mirë, pati nga ata që e kanë kujtuar këtë ditë. Reperi Lyrical Son, përmes një shkrimi të publikuar në ‘InstaStory’ ironizoi politikanët duke u thënë se është dita e tyre. Në një llojë mënyre ai quan ‘gënjeshtarë’ dhe kolegët e tij.


See the source image


 


“Urime ditëlindjen politikanëve dhe reperëve të vendit…ishalla jeni shëndoshë e mirë”, shkroi Lyrical Son në Instastory.


Ashtu sikurse çdo artist tjetër, edhe reperi ka pezulluar së fundmi të gjitha koncertet e tij për shkak të koronavirusit.

View this post on Instagram

LeshkuQ Poradeci 🌶 #raprenesance #Pint.

A post shared by Lyrical Son (@lyricalson) on


Etiketa:

Pas