Aktualitet

Macja çon në urgjencën e spitalit kotelen e sëmurë, mjekët vrapojnë për ta ndihmuar
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:53 - 02/05/20 |
mapo.al

Fotot e një maceje me kotelen e saj të shkrepura në qyetetin e Stambollit janë bërë virale në rrjetet sociale.


Macja ka çuar në spital kotelen e saj të sëmurë dhe kjo gjë ka prekur zemrat e të gjithëve.


Ajo e ka shoqëruar tek dhoma e urgjencës dhe mjekët e gatshëm për ta ndihmuar kanë vrapuar drejt saj.Ata morën kotelen për ta vizituar ndërkohë që macja e shoqëronte çdo moment duke mos ia ndarë sytë.


Mediat turke kanë shkruar se gjatë kohës kur kotelja po vizitoheshe nga mjekët, maces nënë i dhanë qumësht dhe ushqim.Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas