Aktualitet

Madonna: Mund të marr frymë në ajrin me COVID-19

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:46 - 07/05/20 |
mapo.al

Madonna ka zbuluar se nuk i druhet aspak pandemisë së koronavirusit pasi ka krijuar antitrupa ndaj virusit. Këngëtarja foli në një video në Instagram, për atë që ajo e quan “Ditarin e karantinës”.


See the source image


Një ditë bëra një test. Kam zbuluar se kam antitrupa. Kështu që nesër, unë thjesht do të shkoj për një xhiro të gjatë me makinë dhe do të hap xhamin dhe do të marr frymë në ajrin COVID-19”.


Sipas legjendës së muzikës, ishte Franca vendi prej të cilit ajo u infektua. 61 vjeçarja luajti një natë të vetme në Grand Rex më 22 shkurt ndërsa më vonë ju anulluan dhe dy koncerte të tjera pasi autoritetet franceze morën masa për parandalimin e Covid-19.


See the source image

‘Në ata kohë të gjithë menduam se kishim një grip të keq’ shkroi Madonna në postimin e saj. Këngëtarja gjithashtu ka dhuruar dhe 1.1 milion dollarë për kërkimët që po zhvillohen për të gjetur një vaksinë për koronavirusin.

Madona: Koronavirusin e kam marrë gjatë turit në Francë

See the source image


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas